New Mexico

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai New Mexico

Īpašums pārdošanai New Mexico

Jaunā Meksika īsā attālumā robežojas ar dienvidiem ar Meksiku; uz austrumiem ar Teksasu un Oklahomu; rietumos tā robežojas ar Arizonu.

Jauna Meksika ir valsts dienvidrietumos no Amerikas Savienotajām Valstīm. Blakus Kolorādo. Tā ietver Čivava tuksnesi un Sangre de Cristo kalnus. Galvaspilsēta Santa Fe, kas dibināta 1610. gadā, ir slavena ar saviem greznajiem kūrortiem un spāņu koloniālo arhitektūru. Pilsēta ir arī dzīvas mākslas centra, Gruzijas O'Keeffe muzeja centrs, kas saglabā mākslinieka ikoniskās gleznas un brīvdabas Santa Fe operu, un tādēļ tā varētu būt laba vieta, kur meklējat īpašumu pārdošana New Mexico.

Jaunās Meksikas stāvoklis, kas pazīstams kā "Enchantment Land", bija 47. Tā ir piektais lielākais valsts pēc lieluma, bet, neskatoties uz to, valstī ir tikai 36. Ir trīs amerikāņu indiāņu rezervācijas un 19 pueblos.
Ekonomika lielā mērā ir atkarīga no ASV militārajiem spēkiem. Ir vairākas armijas un gaisa spēku bāzes un citas iekārtas, piemēram, izmēģinājuma un manevrēšanas lauki un testa lauki. Jaunā Meksika ir arī daudzu tehnoloģiju laboratoriju mājas.
Pēc tam, kad 1912. gadā Savienība bija ieradusies kā 47. valsts, Ņūmeksika tagad saglabā vairāk savu iepriekšējo ASV. kultūras mantojumu. Pateicoties šim cietajam spāņu mantojumam, Land of Enchantment ir vairāk nekā 46% Hispanic, kas ir vislielākais īpatsvars valstī, savukārt vēl 9% tiek atzīti par Native American, kas ir trešais lielākais ASV. 36% jauno meksikāņu runā citā valodā, nevis angļu valodā, kas ir otrā vieta tikai Kalifornijā, un valsts ir viena no tikai četrām mazākumtautību valstīm kopā ar Kaliforniju, Havaju salām un Teksasu.

Nav brīnums, ka daudzi amerikāņi neuzskata, ka New Mexico ir daļa no Amerikas Savienotajām Valstīm, jo ​​tās atšķiras ar pārējām ASV valstīm.

Ja jums ir medību īpašumu pārdošanai New Mexico, jūs varat redzēt gleznaino Santa Fe galvaspilsētu un burvīgo Taos pilsētu, kas katru gadu piesaista miljoniem tūristu savās galerijās, muzejos un koloniālajos laukumos. Viņi arī ierodas deviņos valsts slēpošanas kūrortos, ieskaitot Taos Ski Valley galveno slēpošanas galamērķi. Vēl viens apmeklētāju mīļākais ir jaunais unikālais Meksikas virtuves ēdiens, kas ietver zilo kukurūzu, piñon valriekstus, sopapillas, adovada gaļu un galvenokārt zaļos piparus.

Plašais Ņūmeksikas tuksnesis un zemais iedzīvotāju blīvums padara valsti piemērotu kodolieroču izpētes iekārtām, tostarp Los Alamos nacionālajai laboratorijai. Pēc tam Ņūmeksikā tika atvērta Ņūmeksikas Sandijas nacionālā laboratorija, cita aizsardzības tehnoloģiju izpētes iekārta un izmēģinājuma iekārta atkritumu izolēšanai, kas ir vienīgā kodolatkritumu apglabāšanas vieta valstī.

Vēl lielāks ir Los Alamos, ar lielo zinātnieku un pētnieku ārstu koncentrāciju Los Alamos nacionālajā laboratorijā.

Santa Fe nekustamā īpašuma tirgus ir viens no dārgākajiem New Mexico, lai gan Santa Fe vērtības nav viena no dārgākajām Amerikā, tāpēc tā varētu būt ļoti interesanta vieta jūsu īpašumam pārdošanai New Mexico.

Viena ģimenes mājas ir visizplatītākā naktsmītne Santafē, kas veido 57,16% no pilsētas mājokļiem.

Salīdzinot ar Jauno Meksiku, jaunākais Santa Fe novērtējuma līmenis ir vairāk nekā 90% no citām Meksikas pilsētām un pilsētām.

Viena ļoti svarīga lieta, kas jāpatur prātā, ir tas, ka tās ir pilsētas vidējās vērtības. Atsevišķi rajoni, kas atrodas Santafē, atšķiras no to investīciju potenciāla, dažreiz lielam darījumam.

Albuquerque nekustamā īpašuma tirgus noris diezgan labi, un tas ir interesanti pārdošanai Ņūmeksikā. Faktiski skaitļi šķiet labāki nekā iepriekšējos gados. Šajā laikā Albuquerque tirgū atrodas aptuveni 2 900 māju. Šoreiz pagājušajā gadā bija 3,600.

Pat tad, ja pieprasījums pēc nekustamā īpašuma pārdošanai Ņūmeksikā palielinās, uzticēšanās to veidošanai samazinās.

Galvenokārt tas ir tāpēc, ka trūkst krājumu inventarizācijas, trūkst darbaspēka, notiek kokmateriālu trūkums, un, protams, tas ietekmē arī procentu likmes.

Tātad, pirms nolemjat iegādāties īpašumu pārdošanai Ņūmeksikā, jums ir jāņem vērā daudzi faktori.

  •  
    Pārcelšanās uz Jauno Meksiku. Ekspatriēti un dzīvo Ņūmeksikā

      Turpinot analizēt skaistākās Amerikas kontinenta tautas, mēs nevaram nepieminēt unikālu šāda veida zemi. Kā zināms, Amerika ir valsts, kas uzņem daudzas etniskās grupas, tāpēc nav iespējams neatrod savu dimensiju. Šodien mēs esam nolēmuši analizēt valsti, kas ir pilna ar iespējām, bet galvenokā ...

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB